„Dzień dobry Biznes!” w Brzesku

0
105
PKO1

W czasie warsztatów omówiono wiele niezwykle ważnych tematów dotyczących między innymi efektywnego zdobywania odbiorców czy budowania dobrych relacji w biznesie. Przedsiębiorcy mieli także okazję dowiedzieć się, dlaczego potrzebują silnej reprezentacji i dlaczego powinni się zrzeszać.
– Takie szkolenia poszerzają horyzonty zarówno przedsiębiorców, którzy rozpoczęli działalność dawno temu, jak i tych, którzy w biznesie stawiają pierwsze kroki – mówi Halina Mrówka, właścicielka brzeskiej firmy Eurogum.
– Nowoczesne rozwiązania bankowe i doradcze, z jakimi nas zapoznano, są nowością i wiem, że na pewno wykorzystam je w swojej pracy. Takie spotkania są bezcenne, mamy okazję spotykać się z innymi przedsiębiorcami, wymieniać się doświadczeniami, a w dalszej kolejności pomagać sobie wzajemnie. Pełnię rolę wiceprezesa Stowarzyszenia Przedsiębiorców Brzeskich i na pewno na jednym z najbliższych spotkań podzielę się z kolegami wiedzą, jaką dzisiaj zdobyłam.
– Zaprosiliśmy właścicieli firm z terenu powiatów brzeskiego, bocheńskiego, nowosądeckiego, tarnowskiego i dąbrowskiego, i zaproponowaliśmy im szkolenie, w czasie którego w praktyczny sposób przekazaliśmy jak zastosować nowoczesne rozwiązania bankowe i biznesowe, służące rozwojowi ich przedsiębiorstw – wyjaśnia Antoni Skurnóg, dyrektor brzeskiego oddziału PKO Banku Polskiego.
– Wyszliśmy z inicjatywą spotkania dla przedsiębiorców, ponieważ  zależy nam, aby firmy, z którymi współpracujemy, były konkurencyjne – tłumaczy Iwona Kubańska, dyrektor Biura Wsparcia i Analiz PKO Banku Polskiego w Krakowie.
– Spotkanie w Brzesku miało charakter motywacyjny i edukacyjny, przygotowaliśmy dla uczestników warsztatów wykłady, które w jasny sposób mają im ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej. Mowa była o nowoczesnym marketingu czy networkingu, który w biznesie jest niezwykle ważny. Nie wszyscy przywiązują do tego wagę, ale dobre relacje pomiędzy przedsiębiorcami są niezwykle ważne, pozwalają na wymianę cennych doświadczeń, a te służyć mogą rozwojowi firm.
Marek Górki od 1994 roku prowadzący w Brzesku rodzinną firmę „Wylęgarnia indyków”, twierdzi, że spotkanie dało mu szansę na zawarcie nowych kontaktów z innymi przedsiębiorcami.
– Dostałem sporą, czytelną dawkę wiedzy o nowoczesnych sposobach komunikowania się zarówno ze swoimi klientami, jak i firmami, z którymi współpracuję, możemy uczyć się od siebie. Zawarłem nowe znajomości, co mam nadzieję, zaowocuje w mojej dalszej pracy – mówi.

REKLAMA

PKO2

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o