Robert Lewandowski inwestuje w firmę z Tarnowa

1
9182
Hymon - Robert Lewandowski
REKLAMA

Nowego inwestora zyskała jedna z najprężniej rozwijających się tarnowskich firm. Udziałowcem spółki Hymon został Robert Lewandowski – najlepszy strzelec w historii polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Firma Hymon od dziesięciu lat jest liderem rynku fotowoltaicznego w Polsce, która specjalizuje się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Tarnowska spółka jest także dystrybutorem najlepszych na świecie producentów komponentów elektrowni fotowoltaicznych i zapewnia wysoką jakość serwisu.

REKLAMA

Spory potencjał rozwojowy tarnowskiej spółki nie umknął Robertowi Lewandowskiemu, który zdecydował się zostać jej udziałowcem. – Grenton to wiodący polski producent systemu smart home oraz firma Hymon, czołowy dostawca systemów fotowoltaicznych, z Robertem Lewandowskim jako nowym udziałowcem, ogłosili rozpoczęcie współpracy. Dla obu podmiotów to kolejne partnerstwo pozwalające na wzajemne promowanie komplementarnych produktów. Od teraz klienci firm mogą decydować się na wybór i integrację instalacji fotowoltaicznej z systemem smart home – czytamy na oficjalnej stronie internetowej spółki Hymon.

– Wszyscy klienci, którzy zdecydowali się na instalację paneli fotowoltaicznych czerpią darmową energię słoneczną i cieszą się z oszczędności. Każdy chciałby jednak móc wykorzystać ją w 100 procentach, nawet w chwili, kiedy produkuje jej najwięcej. Dzięki synergii paneli PV z instalacją smart home staje się to możliwe – mówi Jacek Strzesak, prezes i współzałożyciel spółki Hymon.

Niestety, nie udało nam się dotrzeć do informacji dotyczącej zaangażowania finansów gwiazdy sportowej w tarnowską firmę.

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
1 Komentarz
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments