Narutowicza jednym pasem

0
97
tarnow-narutowicza
REKLAMA

W ubiegłym roku wymieniono tam infrastrukturę podziemną i wykonano nowe chodniki, a teraz położona zostanie nowa nawierzchnia. Roboty drogowe mają potrwać do końca kwietnia.
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i trasami objazdowymi – oznaczono je znakami F-9 „znak prowadzący na drodze objazdowej”. Postanowiono m.in. zamknąć jeden pas ruchu i wprowadzić ruch jednokierunkowy, tylko w stronę ul. Krakowskiej. Dla pojazdów jadących od ul. Krakowskiej w kierunku ul. Konarskiego przygotowano trasę objazdową: ul. Bandrowskiego, przez drogę wewnętrzną PKP, ul. W. Stwosza, Towarową i ul. Wodną. W drugim etapie robót dodatkowo zamknięty będzie wlot ul. Stwosza i w związku z tym zaplanowano objazd do tej ulicy przez ul. Bandrowskiego i drogę wewnętrzną PKP. Możliwy będzie też dojazd do ul. Narutowicza ulicą Drużbackiej, ale magistrat sugeruje korzystanie z trasy objazdowej biegnącej ul. Wodną.
Są też istotne informacje dla korzystających ze zbiorowej komunikacji. Autobusy linii nr 1, 6, 31, 208, 225 i 227, jeżdżące od ulicy Krakowskiej w kierunku ulicy Konarskiego i Tuchowskiej, mają kursować wytyczoną trasą objazdu: ulicą Bandrowskiego, wewnętrzną drogą PKP, Studniarskiego i Wodną. Na trasie linii nr 1 będzie pomijany przystanek Narutowicza–Wodna, w jego miejsce będzie obowiązywał przystanek Narutowicza–Cmentarz.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments