Notariusz doradzi…

0
145
notariusz
REKLAMA

W tym roku Dzień Otwarty Notariatu odbędzie się także w Tarnowie. Skorzystać z bezpłatnych porad rejentów będzie można 30 listopada, od godz. 10.00 do 16.00, w budynku Gwiazda, przy ulicy Kopernika 7.

REKLAMA

Tematem tegorocznego, już czwartego, Dnia Otwartego Notariatu jest przekazanie majątku w rodzinie. Każdy, kto w swoim życiu zgromadził jakiś majątek wcześniej czy później stanie przed wyborem, komu i w jaki sposób przekazać dorobek swojego życia. Nie są decyzje łatwe, zawsze wymagają starannego przemyślenia i wiedzy o tym, jakie możliwości dysponowania majątkiem stwarza polskie prawodawstwo. Zapotrzebowanie na profesjonalne porady w tym zakresie potwierdza wielu notariuszy, którzy w swojej codziennej praktyce bardzo często pomagają rozstrzygnąć klientom tego rodzaju dylematy. Organizatorzy tegorocznego Dnia Otwartego Notariatu spodziewają się, że najwięcej pytań będzie dotyczyło kwestii testamentów, darowizn oraz różnych form przekazywania majątku przez osoby starsze w zamian za opiekę.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.porozmawiajznotariuszem.pl, portalu Krajowej Rady Notarialnej.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments