Nowy rzecznik konsumentów w Tarnowie

4
245
Urząd Miasta Tarnowa
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Po ponad dwudziestu latach sprawowania swojego urzędu Krzysztof Podgórski zrezygnował z funkcji Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Tarnowie. Decyzją prezydenta miasta zastąpiła go Edyta Wawryka.

Jak podaje biuro prasowe magistratu, nowa pani rzecznik ma wykształcenie magisterskie ekonomiczne, karierę zawodową rozpoczynała od pracy w KRUS w Rzeszowie. Z Urzędem Miasta Tarnowa związała się w lipcu 2006 roku, przeszła wszystkie szczeble urzędniczej kariery, od podinspektor realizującej zadania z zakresu wydawania dowodów osobistych, po stanowisko zastępczyni dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich. W czasie swojej pracy zajmowała się też nadzorem nad Powiatowym Urzędem Pracy, nieodpłatną pomocą prawną, wyborami powszechnymi i budżetem obywatelskim.

REKLAMA

Krzysztof Podgórski należał do najstarszych stażem rzeczników konsumentów w kraju. W ciągu ponad 20 lat swojej kariery wyróżnił się dużym zaangażowaniem w sprawach konsumenckich, udało mu się skutecznie przeprowadzić wiele trudnych postępowań. Z urzędu odszedł na własną prośbę, informując, iż zaczyna kolejny etap swojej kariery zawodowej, ale już na innym polu.

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
4 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments