#otwieraMY firmy REklamą!

1
604
przedsiębiorcy mają dość zamykania ich biznesów
#otwieraMY firmy REklamą
REKLAMA

Wiemy doskonale, co oznacza lockdown dla Twojego biznesu. Skutki zamknięcia firmy mogą być dla niej katastrofalne, szczególnie gdy otaczające nas prawo zachowuje się jak rosyjska ruletka. Jesteśmy z Wami już ponad 40 lat, dla Was się zmieniamy i dla Was będziemy ciągle przekazywać informacje z Tarnowa i regionu tarnowskiego. TEMI jest i będzie dla Was, a nie dla rządu. Orlen nas nie wykupi.

W związku z tym postanowiliśmy, że pomożemy w zakresie reklamy tym firmom (np. hotele, siłownie, restauracje, kluby), które ucierpiały najbardziej i wbrew bezprawnym ograniczeniom otwierają się w czasie lockdownu. Do końca marca tego roku udostępnimy Wam naszą powierzchnię reklamową na TEMI.pl, w zależności od liczby chętnych dostaniecie do 2 miesięcy reklamy za 1 zł (dowolny dostępny baner reklamowy). Ale to nie wszystko. Za jedyne 50 zł wypromujemy Twój tekst sponsorowany na TEMI.pl przy wsparciu naszego FB.

REKLAMA

Jeśli będziecie potrzebowali bardziej kompleksowych rozwiązań, zaproponujemy reklamę i teksty sponsorowane w tygodniku TEMI z mega rabatem, jakiego jeszcze nie było: -70%. Nie posiadasz projektu reklamy? To nic, tu również pomożemy i zrobimy to „po kosztach”.

Bez ściemy, bez kręcenia i praktycznie bez kosztów. Nie ma żadnego ograniczenia terytorialnego. Nie ma żadnych haczyków. Akcja #otwieraMY firmy REklamą rozpoczyna się 13 stycznia 2021 roku i potrwa do 31 marca 2021 roku. Liczba banerów ograniczona, każdy baner rotuje maksymalnie 5 razy.

Niech moc będzie z Wami!

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
1 Komentarz
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments