#otwieraMY

4
5345
#otwieraMY
REKLAMA

Z każdym kolejnym dniem otwieranych jest coraz więcej firm, które zostały wcześniej zmuszone do zamknięcia z powodu pandemii. Sytuacja ta ma miejsce w całej Polsce i została oznaczona hasztagiem #otwieraMY. Dlaczego tak się dzieje?

W całej Polsce właściciele wielu zamkniętych w trakcie lockdownu firm postanowili otworzyć swoje biznesy. Czym tłumaczą taką decyzję? Wszyscy tłumaczą swoje decyzje używając jednego argumentu. Jeśli nie zaczniemy pracować, choćby w ograniczonym zakresie, to za miesiąc lub dwa nie zostanie po nas nawet ślad. Wszystko albo nic. Niech się dzieje co ma się stać, jeśli sanepid postanowi nas dobić karami, to z pewnością upadniemy. Wtedy walka przeniesie się do sądów, a tu wszystko jest możliwe. Przeczytaj: Kara od Sanepidu bezprawna – wyrok sądu. Będą walczyć do końca, do upadłego, gdyż nic innego im nie pozostało.

REKLAMA

Przedsiębiorcy zwracają uwagę, że zła sytuacja ich firm nie dotyczy wyłącznie ich rodzin i wspólników. To jest dramat dla wielu rodzin, których członkowie pracują w tych zamkniętych odgórnie biznesach. W międzyczasie wiele działalności gospodarczych i spółek nie otrzymuje wsparcia z tarczy rządowej, co ma realny i destruktywny wpływ na ich płynność finansową. Hotele, apartamenty, restauracje, siłownie, baseny, ogólnie turystyka, galerie handlowe, kina, i wiele innych skazanych jest na nierówną walkę z nieprzewidywalnym prawodawcą, który robi wiele, by dodatkowo utrudniać im działanie. „Kiedy to się skończy? Kiedy będziemy mogli normalnie pracować?” Takie pytania często padają, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy to nastąpi, szczególnie że raz podjęta decyzja może się zmienić zaraz po konferencji prasowej.

Jeśli chcesz otworzyć swoją firmę, która została zamknięta decyzją naszych rządzących (lockdown), i potrzebujesz wsparcia reklamy – zgłoś się do nas, pomożemy Ci z dotarciem do Klientów, ogłosimy ponowne otwarcie firmy, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać z Twoich usług lub towarów. Zrobimy to za 1 zł (względy podatkowe) na okres nawet dwóch miesięcy. Zapraszamy.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
4 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments