Pasuje przygotować sobie grób

3
599
Znicze
REKLAMA

Uroczystość Wszystkich Świętych. Dzisiaj mieliśmy udać się na cmentarze by odwiedzić zmarłych bliskich ale premier doznał nagłego oświecenia i..  zamknął je dla odwiedzających. Czy aby na pewno?

Drogi Czytelniku, prawdopodobnie czujesz choć odrobinę irytacji bo ktoś zmienił Ci plany na weekend. Wielu z nas nie rozumie takiej decyzji no bo jak pokazać sens w czymś, co tego sensu nie ma? Zamiast umiarkowanie małego ruchu na cmentarzach w ciągu dwóch dni oraz zamiast względnie spokojnego realizowania planów wyjazdowych dostaliśmy nerwy i piątkowy chaos przy cmentarzach.

REKLAMA

W piątek doszło do kumulacji rozdrażnienia ludu, który zaraz po pracy musiał udać się w te pędy na cmentarz. Bez obiadku, zmęczony i wkurzony. Premier taką niespodziewaną i gwałtowną decyzją prawdopodobnie spowodował większe niż zwykle zagrożenie na drogach. Do standardowego stresu na Wszystkich Świętych dodajcie sobie: brak obiadu, zmiana planów, zdalna nauka i ten cały korona wirus wylewający się od marca z ekranów. Co może wyjść z takiego dodawania?

Jak można dzisiaj legalnie wejść na cmentarz? Bardzo prosto. W dniu dzisiejszym możemy udać się na cmentarz jedynie z okazji pogrzebu lub by wykonać czynności z nim związane. Rozumiem że pogrzebu na zawołanie nie uda się wyczarować, jednak w obecnych smutnych i dziwnych czasach, mnie osobiście już prawie szlag trafił na widok tego, co nasz rząd robi z Polską. Nie chcę zrzucać na moją ukochaną żonę organizowania mojego pogrzebu i dlatego postanowiłem, że przynajmniej ogarnę grobowiec żeby ona nie musiała.

Taki oto wpis zamieścił wczoraj Prezydent Przemyśla, pan Wojciech Bakun.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
3 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments