Zaproszenie Rady Osiedla Piaskówka i PTG Sokół Świat Pracy skierowane jest do wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby wziąć udział w bezpłatnych cotygodniowych zajęciach sportowych z udziałem instruktorów. Inicjatywa o nazwie „Rusz się z domu” stanowi doskonałą okazję do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, nawiązania nowych znajomości oraz dbania o zdrowie i kondycję.
Dla miłośników „kijków” przygotowano regularne zajęcia z Nordic Walking, odbywające się w poniedziałki i piątki między godziną 18 a 20. Spotkania te trwają dwie godziny i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów – Aleksandra Dudę, Andrzeja Gągolę oraz Marka Śmiałka. Aby wziąć udział, konieczne jest zabranie odpowiedniego sprzętu.
We wtorki i czwartki Katarzyna Pasula zaprasza zainteresowanych na ćwiczenia kręgosłupa. Od godz. 17 do 18 odbywają się zajęcia dla początkujących, a od 18 do 19 można spróbować swoich sił w pilatesie. Warto pamiętać o zabraniu własnych mat i pozytywnej energii. Natomiast środowe popołudnia są dedykowane dla tych, którzy chcą spróbować Slow Joggingu. Pierwsza część zajęć (o godz. 17) skierowana jest do osób początkujących, a druga (od godz. 18) dla zaawansowanych. Kardio prowadzi Agnieszka Duraj.
Wszystkie te zajęcia są dostępne dla osób w każdym wieku. Jednak dzieci i młodzież do 18 r. ż. muszą mieć zgodę rodziców.
Akcja „Rusz się z domu” będzie kontynuowana do 31 sierpnia w Parku Piaskówka przy placu zabaw. W przypadku złej pogody zajęcia mogą zostać odwołane. Zapisy odbywają się przed każdym spotkaniem.
Więcej informacji pod nr tel.: 604 189 669.
![Elektryczny autobus pojedzie ul. Wałową? [ZDJĘCIA] Autobus elektryczny ul. Wałowa Tarnów](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/03/IMG_20251205_125959-218x150.jpg)
![Postępują prace przy ul. Batorego [ZDJĘCIA] Remont Batorego](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/03/Remont-Batorego-7-218x150.jpg)
![Rozpoczął się Kaziukowy Jarmark na tarnowskim rynku [ZDJĘCIA][WIDEO]](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/03/DSC0008-218x150.jpg)










![Maksymilian Kwapień wrócił na scenę w Tarnowie [ZDJĘCIA] Maksymilian Kwapień](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/02/Koncert-13-218x150.jpg)










