Ruszył tarnowski portal do zamawiania jedzenia

3
1713
jemywtarnowie.pl - portal do zamawiania jedzenia
REKLAMA

Punktualnie o godz. 12 otwarty został portal internetowy jemywtarnowie.pl. Stworzenie strony www, gdzie można zamawiać jedzenie, to pomysł Stowarzyszenia Restauratorów Tarnowskich, pierwszej takiej inicjatywy w Polsce, która obecnie zrzesza 37 restauracji w Tarnowie.

Inicjatywa założenia stowarzyszenia, a także uruchomienia portalu internetowego, na którym będzie można zamawiać jedzenie, zrodziła się z faktu, że branża gastronomiczna jest jedną z tych, która najbardziej odczuła skutki pandemii. Z dnia na dzień restauratorzy zmuszeni byli zamknąć swoje lokale, co zaczęło generować spore starty.

REKLAMA

Wchodząc na stronę internetową jemywtarnowie.pl, naszym oczom ukazuje się lista wszystkich 37 restauracji biorących udział w projekcie. Wybieramy restaurację, która nas interesuje, zamawiamy ulubioną potrawę, wybieramy odpowiednią dla nas formę płatności i czekamy na kuriera z jedzeniem.

Restauratorzy biorący udział w projekcie mają zachęcać tarnowian do korzystania ze stworzonego przez nich portalu rabatami oraz darmowymi dodatkami do zamówień. Przekonują również, że założenie własnego portalu z jedzeniem pozwoli im w trudnym czasie związanym z koronawirusem zaoszczędzić sporo pieniędzy, które wcześniej przeznaczali na pośredników sprzedających jedzenie w sieci na swoich portalach.

Warto dodać, że w ramach działalności, stowarzyszenie rozpoczęło również współpracę z tarnowskim teatrem. Każdy z gości teatru w zamian za bilet w dniu spektaklu i kolejnych czterech dniach otrzyma w zrzeszonych restauracjach darmową kawę lub inny napój. Oprócz tego każdy, kto przy kasie w teatrze okaże paragon z restauracji, może liczyć na rabat na zakup biletu.

REKLAMA

3
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Beata

Najlepszy jest Kebab KONICZYNKA o którym na Mickiewicza 7 nikt nie słyszał.

Brawo

Redaktor tego arytykułu to chociaz sprawdził co jest na tej stronie ? Gdzie tam mozna zamawiac? Jest to zwykly wypis restauracji i to nie wszystkich z Tarnowa. Tragedia z temi…

Leliwa

Wielkie mi halo. Przecież jedzenie na wynos można zamawiać w każdej z tych wymienionych knajp od dawna na ich stronach internetowych i Facebooku i portal w tej kwestii nic nie zmienia.