Samochody w ogniu

0
56
samochody w ogniu

Ok. godz. 14.30 tar­nowscy strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło przy ul. R. Gucwy w Tarnowie. Pożar gasiły zastępy wysłane z Jednostki Ratowniczo‑Gaśniczej w Tarnowie oraz z OSP KSRG Zgłobice.
– Gdy strażacy dotarli na miejsce zdarzenia, audi było już całkowicie objęte pożarem, dodatkowo ogień częściowo objął zaparkowany obok samochód alfa romeo. Pożar został ugaszony. Bilans zdarzenia to doszczętnie spalone audi, uszkodzony lewy bok oraz wnętrze alfa romeo i uszkodzony przód zaparkowanego w pobliżu volkswagena. Straty oszacowano wstępnie na ok. 60 tys. zł – wyjaśnia Paweł Mazurek, rzecznik prasowy tarnowskich strażaków.
Zdarzenie mogło mieć zdecydowanie drastyczniejszy przebieg. Już w trakcie gaszenia pożaru właścicielka audi poinformowała strażaków, że przed wybuchem pożaru była wewnątrz pojazdu z kilkumiesięcznym dzieckiem, na szczęście w porę opuścili samochód. Na miejsce zdarzenia przysłano także karetkę, ale nie było potrzeby transportowania kogokolwiek do szpitala, nikt też nie odniósł obrażeń. Przyczyny pożaru ustalać będzie policja.

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o