Strona główna Tarnów - wiadomości Starcie pseudokibiców na tarnowskim Rynku

Starcie pseudokibiców na tarnowskim Rynku

1
Bójka pseudokibiców w Tarnowie
Bójka pseudokibiców w Tarnowie
REKLAMA

W ostatnią niedzielę tarnowski Rynek stał się miejscem bójki pomiędzy pseudokibicami. Operator monitoringu miejskiego zauważył podejrzaną grupę mężczyzn, którzy wkrótce zaczęli się bić. w bijatyce użyto nm.in. krzesła, hulajnogi, czy gazu.  

Do awantury doszło przed godz. 8. Operator miejskiego monitoringu zauważył na Rynku grupę mężczyzn, między którymi toczyła się bijatyka. Mężczyźni używali ręcznego miotacza gazu, a także rzucali w siebie krzesłem, czy… hulajnogą.

Oficer dyżurny straży miejskiej natychmiast powiadomił oficera dyżurnego Komisariatu Policji Tarnów – Centrum. Na miejscu szybko pojawili się policjanci oraz pogotowie ratunkowe.

REKLAMA (2)

W bijatyce na tarnowskim Rynku uczestniczyli m.in. krakowscy pseudokibice. Jeden z awanturników został zatrzymany, po czym został ukarany mandatem.

REKLAMA (3)

 

 

 

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
1 Komentarz
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
1
0
Napisz komentarzx