Tarnowska policja zatrzymała pijanego awanturnika

1
1255
Tarnowska policja zatrzymała pijanego awanturnika
fot. Tarnowska Policja/Facebook
REKLAMA

W poniedziałek tarnowska policja zatrzymała młodego mieszkańca naszego powiatu, który wywołał awanturę w autobusie. Wcześniej 20-latek rozbił dwie szyby wiaty przystankowej.

W poniedziałek do tarnowskiej komendy doszło zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który w stanie nietrzeźwości i z krwawiącą ręką wywoływał zamieszanie w jadącym w stronę Koszyc autobusie. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce zdarzenia, awanturnika już tam nie było. Po krótkim jednak czasie policja odnalazła sprawcę. Zostało wezwane również pogotowie ratunkowe, które opatrzyło ranę zatrzymanemu.

REKLAMA

Jak się później okazało, mieszkaniec powiatu tarnowskiego uszkodził wcześniej przystanek przy ul. Mickiewicza. 20-latek był nietrzeźwy i nie można było się z nim komunikować, dlatego noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych przez tarnowską komendę.

Gdy wytrzeźwiał, w rozmowie z funkcjonariuszem policji nie potrafił powiedzieć, dlaczego ma rozciętą dłoń. Nie wiedział również nic o awanturze, którą wywołał w autobusie. Okazał skruchę i wyraził chęć naprawienia wyrządzonej szkody, która została wyceniona na 2000 złotych.

Sprawcy grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
1 Komentarz
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze