REKLAMA

„POLITYCY TO KU**Y” – taki napis pojawił się dzisiaj na głównym froncie budynku Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza.

Wandale coraz śmielej działają w centrum Tarnowa. Tym razem czerwonym sprayem nanieśli ogromny napis na głównym budynku tarnowskiego magistratu. Farba znalazła się nie tylko na elewacji, ale także na drzwiach i oknach urzędu.

Do sprawy będziemy wracać. Zdjęcia obrazujące działalność wandali prezentujemy poniżej.

REKLAMA (3)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
REKLAMA (2)
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
3 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE