Zobacz wystawę, zanim zamkną galerię!

0
145
REKLAMA

W najbliższy piątek Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie czynne jest dłużej, do godz. 20. W pałacyku w Parku Strzeleckim można zobaczyć obrazy autorstwa Marka Batorskiego. Od soboty instytucje kultury nie będą dostępne dla publiczności.

 

REKLAMA

 

W Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie przy ul. Słowackiego 1, można oglądać wystawę obrazów autorstwa malarza i saksofonisty Marka Batorskiego. W sztuce Marka Batorskiego malarstwo przenika się z muzyką jazzową, a ekspozycji towarzyszy muzyka z najnowszej płyty artysty.

Wystawa nosi tytuł „Harmoniczna struktura natury” i doskonale oddaje aktualną porę roku. Mięsiste, pełne kolorów obrazy świetnie współgrają z wirującymi liśćmi spadającymi z jesiennych drzew Parku Strzeleckiego. To wyjątkowa wystawa. Zachęcamy do tego, aby skorzystać z ostatniej szansy i zobaczyć wystawę na żywo. Można też zakupić katalog z reprodukcjami prac – zaprasza Ewa Łączyńska-Widz, szefowa BWA.

Od 7 do 29 listopada instytucje kultury będą niedostępne dla publiczności. Dlatego tarnowskie BWA w najbliższy piątek, 6 listopada, wydłuża godziny otwarcia wystaw, by dać wszystkim chętnym szansę zobaczenia nowej i ciekawej wystawy. Główna siedziba BWA będzie 6 listopada czynna w godz. 10-20. Obowiązują bilety w cenie 5 zł i 3 zł (ulgowy).

Także 6 listopada, w godz. 9-20, dostępna będzie wystawa w oddziale BWA w budynku Dworca PKP. To ekspozycja pt. „Przeciw wojnie. 80 rocznica I transportu do KL Auschwitz”, na której prezentowane są obrazy m.in. Józefa Szajny, Wilhelma Sasnala, Joanny Srebro. Wstęp wolny.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments