Twoja Interwencja

Chcemy dostarczać naszym Czytelnikom zawsze najświeższe i najlepiej opracowane informacje z Tarnowa oraz regionu. Mocno wierzymy, że z Waszą pomocą będziemy przekazywać zawsze to, czego oczekujecie. Z uwagą wsłuchamy się w każdą Waszą podpowiedź lub informację, a jeśli zastrzeżecie swoje dane, nie podamy do wiadomości publicznej źródła przekazanej nam informacji.

Możesz nam również wysyłać zdjęcia, filmy lub pliki tekstowe. Tylko proszę pamiętać, że wysyłając do nas swoje materiały oświadczasz, że jesteś ich właścicielem, oraz że TEMI (w tym Wydawca – Świt sp. z o.o.) mają pełne prawo do ich wykorzystania na naszej stronie internetowej, w wydaniu papierowym tygodnika TEMI oraz na naszym facebookowym profilu.

Wierzymy, że razem stworzymy najlepsze miejsce do uzyskiwania najbardziej wiarygodnych informacji. Niech moc będzie z nami ?.

  Imię: *

  Adres e-mail: *

  Temat:

  Treść wiadomości:

  Dodaj zdjęcia lub film:

  Pliki większe niż 50 MB proszę wysyłać poprzez MESSENGERA

  Wysyłając swoje dane osobowe w formularzu “Twoja Interwencja”, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu i zakresie niezbędnym do zamieszczenia ogłoszenia w TEMI Galicyjskim Tygodniku Informacyjnym, w myśl Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. Dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia oraz po jego zakończeniu, w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Administratorem danych osobowych jest ŚWIT Sp. z o.o. z siedzibą w  Tarnowie, ul. Sikorskiego 5, 33-100 Tarnów.