„Gazy” jednak w Tarnowie

0
114
REKLAMA

KSG to niezły kąsek dla Rzeszowa, zważywszy na wysokość podatków i wpływ na rozwój miasta i regionu, jednakże argumenty zarządu tarnowskiej spółki, szybka reakcja ze strony tarnowskich parlamentarzystów PO oraz władz samorządowych regionu pomogły zatrzymać siedzibę KSG w Tarnowie. – To dobra wiadomość dla Tarnowa i regionu. Siedziby dużych i ważnych firm nie muszą być zlokalizowane w dużych miastach. Przecież w mniejszych ośrodkach, takich jak Tarnów, też mieszkają znakomicie przygotowani i wykształceni fachowcy z dużym doświadczeniem, jak również ambitna i zdolna młodzież – powiedział nam Bogdan Pastuszko, prezes KSG.
Choć pozostanie siedziby KSG w Tarnowie nie oznacza, że rachunki za gaz zmaleją, warto pamiętać o pozytywnym wpływie firmy na miasto i region: oprócz zapewniania dobrze opłacanych miejsc pracy, spółka jest mecenasem kultury i sponsorem wielu ważnych wydarzeń. M.in. wspiera Tarnowski Teatr, Galerię Miejską, ale też sport dzieci i młodzieży.
Tarnów uważany jest za stolicę polskiego gazownictwa, ponieważ to właśnie tu od zawsze była siedziba gazownictwa i stąd rozpoczął się  rozwój krajowego systemu gazowniczego.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o