REKLAMA
Zatrzymany na początku czerwca przez tarnowskich policjantów 34-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego, który dokonał licznych kradzieży na terenie kilku województw, usłyszał zarzuty.
Małopolaninowi postawiono 15 zarzutów kradzieży kosmetyków i artykułów spożywczych ze sklepów w Tarnowie, Krakowie, Dębicy, Mielcu oraz Żorach, a także kradzieży z włamaniem. W tym drugim przypadku jego łupem padły metale kolorowe zgromadzone w małopolskich punktach skupu złomu. Wartość skradzionych przedmiotów przekroczyła 50 tysięcy złotych. 34-latkowi grozi do 15 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji Tarnów-Zachów mężczyzna działał na terenie czterech województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Wszystkich kradzieży dokonał w kwietniu i maju bieżącego roku.
REKLAMA (3)
Bądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.
REKLAMA
REKLAMA (2)