REKLAMA

Obfite opady deszczu i wysoki poziom Białej Tarnowskiej nie wpłynęły na opóźnienie terminu oddania do użytku wyczekiwanej przez zmotoryzowanych obwodnicy.

Nowej drogi wyczekują zarówno mieszkańcy Tuchowa, jak i kierowcy korzystający z drogi wojewódzkiej nr 977. Niespełna 3-kilometrowa trasa ma wyprowadzić uciążliwy tranzyt drogowy z centrum miejscowości i poprawić bezpieczeństwo zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych.

– Istotny wpływ na terminowe zakończenie inwestycji będzie miała dalsza sytuacja pogodowa. Obecnie, pomimo trudnej sytuacji hydrologicznej utrzymującej się w ostatnich dniach na Pogórzu, obwodnicą Tuchowa zmotoryzowani będą mogli pojechać jeszcze pod koniec tego roku – poinformowano nas dzisiaj w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Krakowie.

Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć obrazującej postęp prac przy budowie obwodnicy Tuchowa.

REKLAMA (2)

Budowa obwodnicy Tuchowa

Zdjęcie 1 z 16

Stan na 3 września

Zdjęcia: autor
REKLAMA (3)

Porównaj zaawansowanie prac przy budowie obwodnicy Tuchowa w październiku 2020 roku [ZDJĘCIA]

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze