Zbiórka krwi przed bramą tarnowskich Azotów

0
Azoty Tarnów
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

W czwartkowe przedpołudnie (28 sierpnia), przed zakładem przy ul. Kwiatkowskiego 8 w tarnowskiej dzielnicy Mościce, zorganizowana zostanie akcja krwiodawstwa.

– Zapraszamy zarówno tych, którzy już regularnie oddają krew, jak i osoby, które chciałyby zrobić to po raz pierwszy i stać się honorowymi dawcami krwi – zachęca Grzegorz Kuli, kierownik Biura Relacji Inwestorskich i rzecznik prasowy Grupy Azoty S.A.

REKLAMA (3)

Specjalnie przygotowany krwiobus będzie czekał przy bramie nr 1 Grupy Azoty, w widocznym miejscu na parkingu, w godzinach 8:00–12:00. Do udziału zaproszone są osoby w wieku od 18 do 65 lat, ważące powyżej 50 kg i cieszące się dobrym stanem zdrowia.

REKLAMA (2)

Akcje krwiodawstwa organizowane przez Grupę Azoty we współpracy z Klubami HDK i Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mają wieloletnią tradycję. W takie działania angażuje się nie tylko tarnowska spółka, ale również inne zakłady wchodzące w skład Grupy. Tylko w 2024 roku w Tarnowie, podczas pięciu zbiórek, ponad 200 osób oddało łącznie 89,55 litra krwi.  

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze