Największa Wigilia dla samotnych

0
wigilia uczniowie
Uczennice Technikum Żywienia ZSEO już przygotowują wigilijne smakołyki
REKLAMA

Tarnowska Wigilia, planowana na 250 – 300 osób, będzie wyjątkowa, bowiem w odróżnieniu od wielu innych miejscowości w Polsce odbędzie się w wigilijny dzień, 24 grudnia o godzinie 12.30 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Kopernika w Tarnowie.
Wolontariusze „Empatii” mają pełne ręce roboty. Trwają przedświąteczne zbiórki żywności w sklepach, powstają piękne ozdoby świąteczne, a przede wszystkim rozpoczęły się prace w kuchni nad przygotowaniem potraw. Wszystkie dania wykonają uczniowie Technikum Żywienia ZSEO przy pomocy nauczycieli i pracowników szkoły. Po raz pierwszy w mieście poczęstunek wigilijny zostanie przygotowany dla tak dużej grupy osób.
Do pomocy zgłosili się uczniowie z kilku tarnowskich szkół. Przedszkolaki zaprezentują jasełka, uczniowie zaśpiewają kolędy. Swoje wsparcie oferują również osoby prywatne.

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze