REKLAMA
Amatorzy sportów wyczynowych już zacierają ręce. Jutro (10 maja) do użytku ma zostać oddany pierwszy w mieście ogólnodostępny park do treningów ekstremalnych.
W zachodniej części Parku Biegowego „Marcinka” w ciągu kilku ostatnich miesięcy udało się stworzyć rozbudowany plac do ćwiczeń o wymiarach 9,00 m x 13,00 m. Obok nowej inwestycji powstało również boisko do siatkówki. Zadanie zostało realizowane w ramach budżetu obywatelskiego Tarnowa. Koszt całego przedsięwzięcia udało się zamknąć w kwocie niespełna 150 000 zł.
Jak prezentuje się Park Ninja na „Marcince”? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w poniższej galerii.
REKLAMA (3)
REKLAMA (2)
Bądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.
REKLAMA





















![Rozpoczął się tygodniowy odpust w Sanktuarium na Burku [ZDJĘCIA] Tygodniowy odpust w sanktuarium na Burku](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2024/07/Odpust-Burek-1-100x70.jpg)
![Coraz bliżej powstania kolejnego węzła przesiadkowego [ZDJĘCIA] Parking węzeł](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2021/04/parking-wezel-100x70.jpg)