Zmiany w składzie zarządu Grupy Azoty

0
Grupa Azoty
Grupa Azoty | fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Podczas dzisiejszego posiedzenia (16 stycznia) Rada Nadzorcza Grupy Azoty S.A. podjęła uchwałę o odwołaniu ze składu Zarządu Wiceprezesa Spółki Tomasza Hryniewicza.

Uchwała weszła w życie z chwilą podjęcia. Jednocześnie, Grupa Azoty Puławy przyjęła oświadczenie o rezygnacji Tomasza Hryniewicza z funkcji prezesa Zarządu Spółki i członkostwa w zarządzie ze skutkiem na dzień 16 stycznia br.

Obecny skład Zarządu Grupy Azoty S.A.:

Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.
Mariusz Grab, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.
Filip Grzegorczyk, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.
Grzegorz Kądzielawski, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.
Marek Wadowski, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.
Zbigniew Paprocki, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Grupy Azoty S.A.

REKLAMA (3)

Grupa Azoty to zdecydowany lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, ma również silną pozycje na rynkach takich produktów jak melamina, poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanowa.

REKLAMA (2)

# TEMI, Tarnów wiadomości, Tarnów z ostatniej chwili, Grupa Azoty Tarnów

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze