MŚ w Lotach: Stoch wraca na drużynówkę

0
skoki narciarskie
REKLAMA

Poznaliśmy skład polskich skoczków na drużynowy konkurs o mistrzostwo świata w lotach narciarskich. Na skoczni w Bad Mitterndorf zaprezentuje się Kamil Stoch, który nie wystąpił w zmaganiach indywidualnych

W zawodach drużynowych wezmą udział: Aleksander Zniszczoł, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Do konkursu nie przystąpi więc Paweł Wąsek, który w zmaganiach indywidualnych zajął 29. miejsce.

REKLAMA (3)

Polacy po brązowe medale drużynowego konkursu o mistrzostwo świata w lotach sięgali w 2018 (Oberstdorf) i 2020 roku (Planica). W obu przypadkach w skład drużyny wchodzili: Stoch, Kubacki i Żyła.

REKLAMA (2)

Początek niedzielnej rywalizacji od 14:00.


Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze