Drugie życie banerów wyborczych…

0
Banery kreatywne
fot. Dawid Drwal TEMI
REKLAMA

Pracownicy Pałacu Młodzieży w Tarnowie mają pomysł na wykorzystanie banerów po zakończonych wyborach samorządowych. Plastikowe postery mogą posłużyć dzieciom i młodzieży jako materiały do różnych działań artystycznych.

– Nasze pracownie plastyczne oraz pracownia kreatywna będą mogły wykorzystać banery podczas zajęć dydaktycznych. Dzieci mają niesamowitą wyobraźnię „przerabiając” banery na torby na zakupy, ozdoby choinkowe, instalacje plastyczne i tym podobne – mówi Jerzy Kosiba, dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie .

Przed Świętami Bożego Narodzenia uczestnicy zajęć w pracowni kreatywnej wykonali niezwykle pomysłową choinkę z rolek po papierze toaletowym. Oryginalną pracę można było podziwiać w holu placówki.

REKLAMA (3)

Zainteresowane komitety wyborcze i samorządowcy proszeni są o kontakt z sekretariatem głównej siedziby Pałacu Młodzieży przy ulicy Piłsudskiego 24 w Tarnowie.

REKLAMA (2)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze