Żużlowa wystawa w galerii przy Bema

0
Żużlowa wystawa w galerii przy Bema
fot. archiwum
REKLAMA

Galeria Bema20 w Tarnowie zaprasza na wernisaż wystawy „Żużlowo przy Bema20!”, który odbędzie się w najbliższy piątek (20 stycznia) o godz. 19.

Wyastawa obejmować będzie cenne eksponaty związane z historią „czarnego sportu” w Tarnowie, wśród nich kombinezony, plastrony i inne pamiątki. W ramach wydarzenia odbędzie się również spotkanie ze znanymi wychowankami Unii Tarnów: Januszem Kołodziejem, Jakubem Jamrogiem, Ernestem Kozą i Dawidem Rempałą. Wydarzenie poprowadzi Karol Garncarz. Obecne będą również inne osoby zasłużone dla rozwoju żużla w Tarnowie. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

REKLAMA (3)

# TEMI, Informacje kulturalne, wystawa żużlowa galeria Bema20 Tarnów, wystawa Żużlowo przy Bema20! Tarnów, wernisaż wystawy żużlowej Bema20 Tarnów, spotkanie z Januszem Kołodziejem i Jakubem Jamrogiem Bema20 Tarnów, wystawa żużel Bema20 Tarnów

REKLAMA (2)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze