Lockdown nie będzie konieczny?

0
Mateusz Morawiecki: Wytrzymajmy jeszcze chwilę
fot. Kancelaria Premiera
REKLAMA

Rzecznik rządu Piotr Müller zapewnił dzisiaj, że zaostrzenie obostrzeń w najbliższych dniach nie będzie potrzebne. Natomiast decyzja na temat kontynuacji zdalnej nauki powinna zapaść pod koniec tego lub w przyszłym tygodniu.

W Programie Pierwszym Polskiego Radia Piotr Müller powiedział, że pod koniec tego tygodnia będą widoczne efekty wszystkich wprowadzonych w ostatnim czasie obostrzeń. Oświadczył również, że obecne dane nie dają powodów, by wprowadzić kolejne ograniczenia – Te dane, które do nas spływają, potwierdzają, że dalszy krok w najbliższych dniach nie będzie potrzebny, a na pewno nie w tym tygodniu – poinformował rzecznik.

Na pytanie o ewentualne przedłużenie nauki zdalnej odpowiada, iż póki co zostaje podtrzymana decyzja o nauce zdalnej do 29 listopada. Jeżeli chodzi zaś o święta Bożego Narodzenia, Piotr Müller wyraził nadzieję, że i wtedy lockdown nie będzie konieczny.

REKLAMA (3)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
REKLAMA (2)
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze