Nowy wiceminister. To były poseł z naszego regionu

0
Stanisław Bukowiec
Fot. FB Stanisław Bukowiec
REKLAMA

Jak podało radio RDN Małopolska, na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury powołany został Stanisław Bukowiec, do niedawna poseł ziemi tarnowskiej.

Stanisław Bukowiec, na co dzień związany z Bocheńszczyzną, był posłem na Sejm w latach 2019-2023 z ramienia partii Porozumienie. Ostatnio startował do parlamentu z listy PSL-Trzecia Droga, ale bez powodzenia, podobnie jak w przypadku wiosennych wyborów samorządowych, gdy kandydował do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

REKLAMA (3)

Teraz został powołany na stanowiska sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury oraz pełnomocnika rządu ds. przeciwdziałania wykluczeniu komunikacyjnemu.

REKLAMA (2)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze