Samolot z Krakowa do Warszawy wylądował w… Budapeszcie

0
Samolot z Krakowa do Warszawy wylądował w... Budapeszcie
fot. Flightradar24/Twitter
REKLAMA

W czwartek w Małopolsce obowiązuje drugi stopień ostrzeżenia meteorologicznego. Mocny wiatr daje o sobie znać, o czym przekonali się m.in. pasażerowie samolotu z Krakowa do Warszawy, którzy ostatecznie wylądowali w… Budapeszcie.

Samolot z Krakowa do Warszawy z powodu silnego wiatru był zmuszony do zmiany trasy i ostatecznie wylądował w stolicy Węgier. Było to najbliższe lotnisko, na którym można było wylądować.

Taka sama sytuacja spotkała pasażerów samolotu z Bydgoszczy do Warszawy. Ten lot również został przekierowany do Budapesztu.

W Małopolsce do końca dnia obowiązuje drugi stopień ostrzeżenia meteorologicznego przed silnym wiatrem. Od północy do godz. 11 małopolska Straż Pożarna interweniowała 268 razy. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypomina o zabezpieczeniu rzeczy, które może porwać wiatr, a także zaleca, by pozostać w domu, jeżeli to możliwe.

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze