Bezpieczniej w Tuchowie

0
Tuchów
fot. Urząd Miasta Tuchów
REKLAMA

W Tuchowie powstało nowe przejście dla pieszych, które ma na celu poprawienie bezpieczeństwa na drodze dojazdowej do centrum Tuchowa. 

Nowe przejście dla pieszych powstało w ramach realizacji zdania pn. „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Tuchów”. Zostało ono zlokalizowane na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza z ulicą Rozwadowskich. Sąsiaduje z kaplicą cmentarną i Galerią Tuchowską. – W tym miejscu mieszkańcy przekraczali jezdnię w sposób niezgodny z przepisami. Dzięki wybudowaniu przejścia bezpieczeństwo pieszych zostało poprawione – czytamy w komunikacie.

REKLAMA (3)
Tuchów
fot. tuchow.pl

Projekt sfinansowano z Rządowego programu „Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka” na lata 2022 – 2024, z którego gmina uzyskała 81 690,11 zł. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 100 860,00 zł.

REKLAMA (2)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze