Śmiertelny wypadek na torach w Woli Rzędzińskiej

2
Przejazd Wola Rędzińska wypadek
Nieczynny przejazd kolejowy w Woli Rzędzińskiej | fot. Dawid Drwal
REKLAMA

Dzisiaj w godzinach porannych, w pobliżu przejazdu kolejowego w Woli Rzędzińskiej doszło do śmiertelnego potrącenia człowieka.

Nieczynny jest przejazd kolejowy w Woli Rzędzińskiej przy granicy z Tarnowem. Na miejscu tragedii pracują służby ratunkowe. Utrudnienia dla przechodniów i zmotoryzowanych mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Problemy czekają także na podróżujących koleją: – Tarnów – Wola Rzędzińska. Wypadek z udziałem ludzi. Ruch pociągów prowadzony po jednym torze. Mogą wystąpić opóźnienia pociągów do około 30 minut. Przewidywany czas trwania utrudnień do około godziny 15:00. Przepraszamy za utrudnienia – czytamy w komunikacie PKP Polskie Linie Kolejowe.

REKLAMA (3)

Śledczy ustalili, że była to śmierć samobójcza młodej kobiety. Czytaj więcej >>> TUTAJ <<<

REKLAMA (2)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
2 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze