Fortuna I Liga. Bruk-Bet liderem!

0
Fortunaliga.Bruk Betliderem!

W spotkaniu 13. kolejki Fortuna I Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał Widzew Łódź 2:0. „Słonie” zanotowały siódme kolejne zwycięstwo i awansowały na pierwsze miejsce w tabeli.

Pierwszy gol dla Bruk-Betu padł w 9. minucie – wówczas Adam Radwański, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy dzisiejszego rywala niecieczan, uderzył zza pola karnego i nie dał szans golkiperowi Widzewa.

W 89. minucie podopieczni Mariusza Lewandowskiego wyprowadzili kontratak, który okazał się zabójczy dla widzewiaków. Patrik Misak wykorzystał świetne dośrodkowanie Martina Zemana i strzałem głową pokonał Miłosza Mleczkę, przypieczętowując triumf Bruk-Betu.

Dzięki wygranej niecieczanie awansowali na pierwsze miejsce w tabeli Fortuna I Ligi i przynajmniej do niedzieli (wtedy swój mecz gra ŁKS, który ma dwa punkty mniej) będą cieszyli się z pozycji lidera.