PGNiG Superliga. Wysoka porażka Grupy Azoty SPR Tarnów

0
MeczŁomżaVIVEKielce GrupaAzotySPRTarnówodwołany

W meczu piątej serii PGNiG Superligi Grupa Azoty SPR Tarnów przegrała z Sandra SPA Pogoń Szczecin 19:31.

Prawie trzy tygodnie czekaliśmy na kolejne spotkanie Grupy Azoty SPR Tarnów. Nie był to jednak udany powrót dla tarnowskich szczypiornistów – zespół prowadzony przez Patrika Liljestranda został rozbity przez Sandra SPA Pogoń Szczecin aż 19:31. Do przerwy tarnowianie przegrywali „tylko” 9:13 i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie ta różnica wzrośnie aż tak bardzo. Nic bardziej mylnego – na kwadrans przed końcem spotkania goście mieli już dziesięciobramkową przewagę i było jasne, że to oni zgarną trzy punkty.

Najwięcej bramek dla tarnowskiej drużyny zdobył Rennosuke Tomuda (5), natomiast dla gości z Zabrza – Mateusz Zaremba (również 5 trafień).

Tarnowianie przegrali już trzeci mecz w tym sezonie. W następny weekend pojadą do Zabrza, gdzie w starciu z tamtejszym Górnikiem będą szukać ligowych punktów.

Grupa Azoty SPR Tarnów – Sandra SPA Pogoń Szczecin 19:31 (9:13)

Grupa Azoty SPR Tarnów: Małecki, Ciochoń – Tokuda 5, Majewski 1, Wojdan 1, Sanek, Lazarowicz 2, Kowalik 3, Wajda 1, Dadej 1, Kużdeba 2, Pedryc 2, Mrozowicz, Yoshida 1.

Sandra Spa Pogoń: Terekhof – Telenga 2, Krok 1, Wrzesiński, Wąsowski 3, Gierak 4, Krupa 1, Bosy 3, Biernacki 3, Krysiak 2, Matuszak 1, Rybski 4 (1/1), Zaremba 5, Fedeńczak 2.

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.