REKLAMA

Od zamknięcia delikatesów Alma przy ul. Dąbrowskiego w Tarnowie minęło już ponad pięć lat. Od tego czasu niewykorzystany budynek straszył swoim wyglądem. Dzięki nowemu inwestorowi do obiektu ma powrócić handel w nieco zmienionej formie.

Aktualnie w środku budynku pracują firmy remontowe, które modernizują opustoszałe wnętrza i wznoszą nowe ściany działowe. Modernizację przechodzi także zewnętrzna część obiektu.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że największą część budynku zajmować ma popularny dyskont spożywczy, a także dwa większe sklepy znanych sieci z branży odzieżowej i drogeryjnej. Ofertę centrum handlowego uzupełniać ma kilkanaście stoisk mniejszych sklepików i punktów usługowych.

REKLAMA (2)

Nie wiemy, na kiedy zaplanowano reaktywację handlu w budynku po dawnej Almie, ale można przypuszczać, że stanie się to w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Prace wokół obiektu postępują w szybkim tempie.

REKLAMA (3)

Zdjęcia: Dawid Drwal

Więcej opinii Google = więcej zadowolonych klientów i większe przychody

Chcesz, aby Twoja restauracja, kawiarnia czy dowolny punkt usługowo-handlowy przyciągała więcej klientów i budowała pozytywną opinię online? Nasze naklejki NFC i kody QR pozwalają Twoim gościom zostawić opinię w Google w kilka sekund – jednocześnie wzmacniając ich zaangażowanie i lojalność wobec Twojego lokalu.

Przy współpracy z ANALITYKA24

Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
3 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze