Gwidon Wójcik dyrektorem wydziału zdrowia

2
Urząd miasta Tarnowa
fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora wydziału zdrowia w tarnowskim magistracie. Wydziałem pokieruje Gwidon Wójcik.
Jak już informowaliśmy, kilka tygodni temu z kierowania Wydziałem Zdrowia i Polityki Społecznej w Urzędzie Miasta Tarnowa, zrezygnował Wiesław Izworski, tłumacząc rezygnację powodami zdrowotnymi. Izworski nie pożegnał się z urzędem. Zajmie stanowisko ds. epidemicznych i analiz zdrowia publicznego.

Wkrótce po tym ogłoszono konkurs na wolne stanowisko dyrektora wydziału zdrowia. Zgłosiło się dwóch kandydatów, w tym tylko jeden spełnił wymogi formalne. Dziś już wiadomo, że na stanowisko dyrektora Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej wybrany został Gwidon Wójcik, urodzony w 1962 roku w Tarnowie. To absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Był tarnowskim radnym, później w latach 1991-1997 posłem I i II kadencji z ramienia Unii Demokratycznej, z okręgu tarnowskiego. Był jednym z twórców i w latach 2000–2002 pierwszym prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej.

REKLAMA (3)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
REKLAMA (2)
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
2 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze