REKLAMA
Trwa remont historycznej ulicy na tarnowskiej Starówce. Prace przy inwestycji mają zakończyć się jeszcze w tym roku.
Przebudowa ul. Zakątnej rozpoczęła się pod koniec czerwca 2021 r. Do tej pory wymienione zostały m.in. instalacje wodociągowe i ciepłownicze. Obecnie wykonywane są roboty przy stabilizacji nawierzchni drogi, na której docelowo zamiast asfaltu i betonowego chodnika pojawią się granitowe płyty. Remont ulicy ma pochłonąć 900 tys. zł.
Dodajmy, że to nie jedyna inwestycja związana z rewitalizacją historycznych uliczek w centrum Tarnowa. W kolejce na gruntowny remont czekają ul. Wekslarska i Franciszkańska.
REKLAMA (3)
Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć, ukazującej aktualny postęp prac przy przebudowie ul. Zakątnej w Tarnowie.
REKLAMA (2)
Zdjęcia: autor
Bądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.
REKLAMA




















![Trwają poszukiwania zaginionego mieszkańca Zawady [ZDJĘCIA] Helikopter](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2021/06/helikopter-100x70.jpg)
![Młodzież świętowała zakończenie wakacji… niszcząc samochody [ZDJĘCIA]](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2025/08/Zdjecie-WhatsApp-2025-08-30-o-08.30.14_5ec9c333-100x70.jpg)
