W miniony poniedziałek nad ranem w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie znaleziono zwłoki mężczyzny, który powiesił się w jednym z ogólnodostępnych pomieszczeń. Sprawę badają tarnowscy policjanci.
Zwłoki mężczyzny znaleziono w jednym z ogólnodostępnych pomieszczeń administracyjnych. Tożsamość zmarłego była nieznana. Dzień wcześniej po południu w tarnowskiej lecznicy zawieruszył się pacjent jednego z oddziałów. Jego poszukiwania trwały do poniedziałku, ale ślad po nim zaginął. Tarnowscy policjanci wstępnie podejrzewali, że mężczyzna, który popełnił samobójstwo, był właśnie poszukiwanym pacjentem. Jednak w poniedziałek było jeszcze za wcześnie, by móc to jednoznacznie stwierdzić.
– Najpierw musimy poznać tożsamość zmarłego mężczyzny. Szpital jest otwarty całą dobę, bo działa w nim Szpitalny Oddział Ratunkowy, więc każdy tam może wejść – mówi Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.
Nie jest to pierwsze samobójstwo w tarnowskiej lecznicy. Kilka miesięcy temu z okna pomieszczenia ze sprzętem sprzątającym na szpitalnym oddziale neurochirurgii wyskoczył mężczyzna.





















![Park Sanguszków znowu rozświetlą latarnie [ZDJĘCIA] Latarnie Park Sanguszków](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2023/04/Latarnie-Park-Sanguszkow-100x70.jpg)
