REKLAMA
W niedzielę, 26 czerwca, w ramach tegorocznych Zdearzeń, czyli Dni Miasta Tarnowa, w znajdującym się w Parku Strzeleckim ogrodzie sensorycznym odbędzie się impreza taneczna silent disco, polegająca na wspólnym słuchaniu muzyki w słuchawkach.
Przypomnijmy, że w ogrodzie sensorycznym znajdują się cztery niskie betonowe pojemniki, stanowiące cztery ogródki: słuchu, smaku, zapachu i faktur. Miejsce nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem mieszkańców, ponieważ nie spełnia swoich podstawowych złożeń. Niewiele rzeczy pobudza tam zmysły. Istnieje więc realna szansa, że zabetonowany wąwóz po dawnej strzelnicy ożyje dzięki imprezie tanecznej.
Podczas silent disco w ogrodzie sensorycznym zagrają: Dj Luketus (house), Dj Sound Protectors (commercial/latino) oraz Dj Artres. Wśród muzycznych propozycji pojawią się m.in. polskie szlagiery, przeboje lat 70., 80., 90., a także najnowsze hity.
REKLAMA (3)
Bądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.
REKLAMA
REKLAMA (2)