Brak skupienia na drodze i zbyt duża prędkość to najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Tak też było i w tym przypadku.
Wczoraj około godziny 21:30 doszło do groźnego wypadku na tarnowskim odcinku autostrady w kierunku Krakowa. Kierowca bmw wjechał w tył toyoty, powodując wypchnięcie pojazdu na bariery energochłonne. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut.
Strażacy pracujący na miejscu zdarzenia, musieli wyciąć z wraku samochodu zakleszczoną osobę. 43-letnia mieszkanka Tarnowa, która prowadziła toyotę, trafiła do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Kierowca bmw to 33-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli zapis kamer samochodowych, przesłuchali bezpośrednich świadków zdarzenia, a to wszystko zostanie poddane analizie przez policjantów dochodzeniowo-śledczych tarnowskiej komendy.
Źródła: Tarnowska Policja
Zdjęcia:
























