Łęg Tarnowski: Wypadek paralotniarza

0
Łęg Tarnowski: Wypadek paralotniarza
OSP KSRG Łęg Tarnowski
REKLAMA

21 listopada po godz. 14 przy ul. Zamoście w Łęgu Tarnowskim doszło do wypadku z udziałem paralotniarza. Według wstępnych ustaleń policji, do niebezpiecznego zdarzenia doszło, kiedy 48-letni mężczyzna startował ze swojej posesji.
Obecni na miejscu strażacy z OSP Łęg Tarnowski pomogli w uwolnieniu paralotniarza z maszyny i przekazali go Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Paralotniarz poinformował, że do wypadku doszło w momencie wzbijania się w powietrze, kiedy to uderzył go mocny podmuch wiatru. 48-latek trafił do tarnowskiego szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.

Na miejscu zdarzenia oprócz strażaków, policji i pogotowia ratunkowego, pojawił się także prokurator. O wypadku poinformowana została również Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

REKLAMA (3)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
REKLAMA (2)
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze