REKLAMA
Wczoraj wieczorem na ul. XVI Pułku Piechoty w Tarnowie, na przejściu dla pieszych, potrącona została przez samochód osobowy 12-letnia dziewczynka. Z urazem głowy i biodra przetransportowano ją do szpitala.
Do wypadku doszło na wysokości kościoła Chrystusa Dobrego Pasterza, w sąsiedztwie pętli autobusowej MPK. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 12-latka, która przechodziła przez jezdnię na pasach, potrącona została przez samochód opel astra kombi, kierowany przez 27-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego. Jechał on w kierunku ul. Nowodąbrowskiej. Pojazd uderzył w dziewczynkę swoim prawym narożem. Kierowca był trzeźwy.
REKLAMA (3)
Bądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.
REKLAMA
REKLAMA (2)




















![Kolizja na ruchliwym skrzyżowaniu w Tarnowie. Ruch odbywa się wahadłowo [ZDJĘCIA]](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2025/12/Zdjecie-WhatsApp-2025-12-06-o-15.28.05_165d4e1c-218x150.jpg)



